• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Z okazji zbliżającej się premiery filmu Wonder Woman na DVD i inne nośniki, portal The Hollywood Reporter informuje, że jego reżyserka, Patty Jenkins, jeszcze raz zasiądzie na stołku reżyserskim przygód Diany. Jako że na świecie Wonder Woman zarobiła już ponad 816 milionów dolarów, czyni to z Jenkins najlepiej zarabiającą reżyserką w historii. Film z Wojowniczą Amazonką w roli głównej zarobił na sprzedaży biletów w USA więcej niż poprzednie produkcje z uniwersum DC: Człowiek ze Stali, Batman v Superman oraz Legion Samobójców. Dodatkowo jest pierwszym filmem DCEU, który zdobył przychylność krytyków. 

Jenkins, która jest również laureatką Oscara za film Monster, zaczęła juz pisać scenariusz do sequela Wonder Woman wraz z Geoffem Johnsem. W kontynuacji Diana trafić ma do Ameryki. W jej roli powróci przepiękna Gal Gadot. Premiera filmu jest datowana na 13 grudnia 2019 roku!

Fot. mat. prasowe

Opis: Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom, przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Obsada: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis, Danny Huston, Elena Anaya, Saïd Taghmaoui, Lucy Davis

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.