• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Poszukiwanie źródła nieśmiertelności napędzało wielu bohaterów i złoczyńców w filmach science fiction, czego przykładem okazuje się być także film Realive będący produkcją europejską, w której pojawiają się wątki romantyczne oraz nietypowe podejście do mitu o Frankensteinie. Jego reżyserem i scenarzystą jest Mateo Gil (Otwórz oczy, W stronę morza), a w obsadzie znaleźli się m.in. Tom Hughes (Czas na miłość, London Town), Charlotte Le Bon (The Walk. Sięgając chmur, Podróż na sto stóp), Oona Chaplin (Taboo, Gra o tron) oraz Barry Ward (Upadek, The Journey).

FIlm opowiada historię Marca, u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę i dano mu niewiele czasu. Nie godząc się na tak szybkie zakończenie żywota, postanawia zamrozić swoje ciało. Sześćdziesiąt lat później, w roku 2084, staje się pierwszym mężczyzną, którego postanowiono rozmrozić. Bohater odkrywa zdumiewającą przyszłość, lecz największą niespodzianką okazuje się to, że jego przeszłość dała o sobie znać w dość nieoczekiwany sposób.

Dzięki SyFy Films film trafi do kin na całym świecie już 29 września (w Hiszpanii można go było zobaczyć od 13 stycznia bieżącego roku), a 3 października znajdzie się także na platformach streamingowych.

realive key set 09Fot. Materiały prasowe

realive key set 01Fot. Materiały prasowe

realive key set 03Fot. Materiały prasowe

realive key set 04Fot. Materiały prasowe

realive key set 08Fot. Materiały prasowe

realive key set 11Fot. Materiały prasowe

realive key set 12Fot. Materiały prasowe

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.