• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Nie wątpię, że kończąc oglądać To, byliście pod wrażeniem znakomitego aktorstwa, jakie prezentują w tym filmie dzieciaki tworzące klub Frajerów. Dlatego też na pewno ciekawi nas, kto byłby w stanie podołać poprzeczce, jaką postawili bardzo wysoko, w sequelu, w którym obsada musi składać się już z dojrzałych aktorów. Zastanawiamy się nad tym także w redakcji, czego już niedługo (mały SPOILER) zobaczycie efekty. Myśli o tym także reżyser, Andy Muschetti, który ma już nawet swoją wymarzoną kandydatkę do wcielenia się w starszą o 27 lat Beverly. Jest nią, chciałoby się powiedzieć: oczywiście, Jessica Chastain. 

Zobacz również: Venom - produkcja filmu opóźniona

Twórca oryginału jest już zapatrzony na sequel i, jak widać, także mocno zastanawia się, jak obsadzić klub Frajerów 27 lat później. W wywiadzie udzielonemu portalowi Variety, dziennikarz podsunął Muschettiemu kandydaturę Jessiki Chastain do zostania następczynią Sophii Lillis w najważniejszej żeńskiej roli w filmie. Odpowiedź reżysera była krótka:

Jess jest fantastyczną aktorką oraz przyjaciółką. Byłbym zachwycony, gdyby chciała zagrać Beverly. Jest jednak jeszcze za wcześnie na decyzje.

fot. kadr z filmu To

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Juan Naharro Gimenez/WireImage

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.