Liga sprawiedliwosci

To – reżyser filmu chce Jessiki Chastain w roli Beverly w sequelu

Nie wątpię, że kończąc oglądać To, byliście pod wrażeniem znakomitego aktorstwa, jakie prezentują w tym filmie dzieciaki tworzące klub Frajerów. Dlatego też na pewno ciekawi nas, kto byłby w stanie podołać poprzeczce, jaką postawili bardzo wysoko, w sequelu, w którym obsada musi składać się już z dojrzałych aktorów. Zastanawiamy się nad tym także w redakcji, czego już niedługo (mały SPOILER) zobaczycie efekty. Myśli o tym także reżyser, Andy Muschetti, który ma już nawet swoją wymarzoną kandydatkę do wcielenia się w starszą o 27 lat Beverly. Jest nią, chciałoby się powiedzieć: oczywiście, Jessica Chastain. 

Zobacz również: Venom – produkcja filmu opóźniona

Twórca oryginału jest już zapatrzony na sequel i, jak widać, także mocno zastanawia się, jak obsadzić klub Frajerów 27 lat później. W wywiadzie udzielonemu portalowi Variety, dziennikarz podsunął Muschettiemu kandydaturę Jessiki Chastain do zostania następczynią Sophii Lillis w najważniejszej żeńskiej roli w filmie. Odpowiedź reżysera była krótka:

Jess jest fantastyczną aktorką oraz przyjaciółką. Byłbym zachwycony, gdyby chciała zagrać Beverly. Jest jednak jeszcze za wcześnie na decyzje.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Juan Naharro Gimenez/WireImage

Dziennikarz

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta