Liga Sprawiedliwości bez Zielonej Latarni – Armie Hammer ucina plotki

Armie Hammer, potencjalny kandydat do roli Zielonej Latarni, zdementował plotki o tym, jakoby miał się wcielić w tego bohatera w Lidze Sprawiedliwości. Fani spekulowali w sieci o jego roli w najnowszym filmie o superbohaterach, ale Hammer potwierdził, że o swoim ewentualnym występie słyszał jedynie w mediach społecznościowych. W wywiadzie dla Entertainment Tonight jeszcze raz podkreślił, że studio Warner Bros. nie zaproponowało mu angażu do Ligi Sprawiedliwości. Wygląda na to, że będziemy musieli liczyć na tych bohaterów, których obecność jest już potwierdzona.

 


Zobacz również: Motyw przewodni zwiastunu Ligi Sprawiedliwości dostępny już w Spotify

Opis: Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak, mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Obsada: Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Jason Momoa, Ezra Miller, Ray Fisher, Ciaran Hinds, Amy Adams, Amber Heard, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Willem Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenberg.

Pomimo informacji, jakoby Joss Whedon miał zastąpić Zacka Snydera na stołku reżysera, to ten drugi ciągle oficjalnie widnieje jako reżyser filmu, a Whedonowi, obok Chrisa Terrio, przypadła rola jednego ze scenarzystów widowiska. Premiera Ligi Sprawiedliwości zapowiedziana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: Twitter, heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: screenrant.com

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?