• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Pamiętacie serial HBO o tytule Zakazane Imperium? W produkcji opowiadającej o gangsterskich przekrętach lat 20. wystąpili między innymi Steve Buscemi, Michael Shannon oraz Jack Huston. Ten ostatni wcielał się w w Richarda Harrowa, który podczas I wojny światowej stracił połowę twarzy i, jako weteran, stał się zabójcą na zlecenie, będąc tym samym jedną z najciekawszych postaci w serialu. Aktor ponownie będzie pracował z Martinem Scorsese, tym razem na planie długo wyczekiwanego The Irishman! Dołączy tym samym do wybitnej śmietanki kina gangsterskiego. Jego nowa rola pozostaje jednak na ten czas tajemnicą.  W filmie The Irishman wystąpią także: Robert De Niro jako tytułowy Frank "The Irishman" Sheeran, Al Pacino jako Jimmy Hoffa (będzie to pierwsza współpraca byłego Ojca Chrzestnego ze Scorsese), Harvey Keitel jako boss Angelo Bruno, Joe Pesci jako Russel Buffalino oraz znany z Zakazanego Imperium Bobby Cannavale jako Crazy Joe Gallo.

Kadr z serialu Zakazane Imperium

Scenariusz napisze Steve Zaillian (Gangi Nowego JorkuLista Schindlera). Skrypt oparty jest na powieści Słyszałem, że malujesz domy Charlesa Brandta i opowiada historię Franka Irishmana Sheerana, weterana II wojny światowej, który oprócz prowadzenia kolorowego życia jako wysoki rangą oficer Międzynarodowego Bractwa Dostawców, parał się zorganizowaną przestępczością. 

Za światową dystrybucję filmu odpowiedzialny będzie Netflix, który nabył prawa do The Irishman po tym, jak poprzednie studio (STX ENTERTAINMENT) przestraszyło się ogromnych kosztów związanych z ekranową technologią "odmładzania" aktorów. Netflixowi jednak takie wydatki nie są straszne i wolną ręką wyłożył na stół ponad 100 milionów dolarów. Liczymy więc, iż inwestycja się spłaci! Zdjęcia do filmu The Irishman mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu w Nowym Jorku i mają potrwać do grudnia. 

Źródło: deadline.com  / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.