• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Bo jeśli The Disaster Artist chce być dobry, to musi być zły. The Room-like zły. I prawdopodobnie już mu się to udało, albowiem na poły biograficzno-dokumentalny film Jamesa Franco został nagrodzony owacjami na stojąco na festiwalu filmowym w Toronto. Rozochoceni tym sukcesem producenci postanowili więc pójść za ciosem i zaprezentować światu kolejny zwiastun swojego nadchodzącego hitu. Patrzcie i nie zapominajcie, że, oh... Hi, Mark.

The Disaster Artist będzie opowiadał o procesie powstawania najgorszego filmu świata - mowa tu oczywiście o niesławnym The Room Tommy'ego Wiseau. Reżysera zagra Franco, Dave Franco (brat aktora) zagra rolę Grega Sestero, głównego producenta i aktora grającego Marka w The Room (prawdziwa incepcja!). Za scenariusz odpowiadali będą autorzy 500 dni miłości - Michael H. Weber oraz Scott Nestadter. Oprócz rodzeństwa Franco w filmie zagrają m.in. Zac Efron, Sharon Stone i Seth Rogen.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.