The Disaster Artist – zwiastun najgorszego filmu świata o najgorszym filmie świata!

Bo jeśli The Disaster Artist chce być dobry, to musi być zły. The Room-like zły. I prawdopodobnie już mu się to udało, albowiem na poły biograficzno-dokumentalny film Jamesa Franco został nagrodzony owacjami na stojąco na festiwalu filmowym w Toronto. Rozochoceni tym sukcesem producenci postanowili więc pójść za ciosem i zaprezentować światu kolejny zwiastun swojego nadchodzącego hitu. Patrzcie i nie zapominajcie, że, oh… Hi, Mark.

https://www.youtube.com/watch?v=47Mo3PWL-dE

The Disaster Artist będzie opowiadał o procesie powstawania najgorszego filmu świata – mowa tu oczywiście o niesławnym The Room Tommy’ego Wiseau. Reżysera zagra Franco, Dave Franco (brat aktora) zagra rolę Grega Sestero, głównego producenta i aktora grającego Marka w The Room (prawdziwa incepcja!). Za scenariusz odpowiadali będą autorzy 500 dni miłości – Michael H. Weber oraz Scott Nestadter. Oprócz rodzeństwa Franco w filmie zagrają m.in. Zac Efron, Sharon Stone i Seth Rogen.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?