• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Niedawno ogłoszone zostało, że Colin Trevorrow (Jurassic World) pożegnał się z reżyserskim stołkiem Epizodu IX Gwiezdnych Wojen. Po tym wydarzeniu pojawiło się pytanie: kto go zastąpi? Dzisiaj znamy już odpowiedź. J.J. Abrams, reżyser Przebudzenia Mocy, powróci do gwiezdnowojennej franczyzy, aby zakończyć nową trylogię sagi. Wraz z Chrisem Terrio napisze także scenariusz produkcji. Jak mówi prezes Lucasfilm, Kathlyn Kennedy:

Z Przebudzeniem Mocy Abrams dostarczył nam wszystko, czego oczekiwaliśmy i jestem podekscytowana, że wraca, aby zamknąć tę trylogię.

Fot. mat. prasowe

Wybór ten ciężko uznać za najlepszy, ponieważ możemy się przecież przez to spodziewać kolejnej kalki z Oryginalnej Trylogii, jak było w przypadku Przebudzenia Mocy (przynajmniej wielu tak uważa). Chociaż może twórcy wezmą sobie do serca wyrazy dezaprobaty od rozczarowanych fanów? Coż, przekonamy się dopiero 24 maja 2019 roku, kiedy Epizod IX pojawi się na wielkich ekranach!

Źródło: starwars.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.