Liga sprawiedliwosci

Coco – najnowszy plakat animacji Pixara! Nowy zwiastun już jutro!

Nowa animacja Pixara nadchodzi szybkimi krokami, więc studio postanowiło pochwalić się na Facebooku nowiutkim plakatem. Oprócz tego dowiedzieliśmy się, kiedy dostaniemy kolejny trailer Coco. Podziwiać będziemy go mogli jutro o 18. naszego czasu.

Zobacz również: Kate Winslet, Rosamund Pike i Taron Egerton zostaną Muminkami!

Coco to wielopokoleniowa opowieść na temat potęgi rodziny, w której widzowie zobaczą zarówno bohaterów ze świata żywych, jak i tych, którzy odeszli do krainy umarłych.

Pomimo istniejącego od pokoleń zakazu praktykowania muzyki, Miguel (debiutant Anthony Gonzalez) marzy, by zostać docenianym przez rzesze artystą, takim jak jego idol, Ernesto de la Cruz (Benjamin Bratt). Desperacko próbując udowodnić swój talent, chłopiec trafia do zachwycającej i mieniącej się przeróżnymi barwami Krainy Umarłych, co następuje w wyniku łańcucha dość dziwnych i zarazem zaskakujących zdarzeń. Po drodze bohater spotyka uroczego naciągacza, Hectora (Gael García Bernal). Łącząc siły, wyruszają w wspaniałą podróż, której celem okazuje się odkrycie prawdziwej historii rodziny Miguela.

Polska premiera animacji przewidziana jest na 24 listopada 2017 roku

źródło: Facebook / ilustracja wprowadzenia: Pixar

Dziennikarz

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta