• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wraz z potwierdzeniem udziału Daniela Craiga powracającego do roli Jamesa Bonda oraz wyznaczeniem daty premiery Bonda 25 na 2019 rok, nadal trwają poszukiwania reżysera odpowiedzialnego za przygotowanie produkcji. Choć jak dotąd żadna kobieta nie stanęła za kamerą obrazu o przygodach agenta Jej Królewskiej Mości, to producentka Barbara Broccoli w wywiadzie dla Screen Daily przyznała, że rozważa bardzo mocno taką opcję. O tym fakcie wspomniał serwis internetowy w swoim materiale:

Nie było jak dotąd kobiety w roli Jamesa Bonda, jednak Broccoli wspiera obecność płci pięknej w przemyśle filmowym i "oczywiście" bierze pod uwagę zatrudnienie reżyserki do filmów o agencie 007.

Broccoli poruszyła również temat różnorodności w przemyśle filmowym, zarówno jeśli chodzi o przebywanie przed kamerą, jak i za kulisami:

Jest dużo kobiet, które pracowały przy produkcji Film Stars Don't Die in Liverpool, co mnie bardzo cieszy. To niesamowicie ważne, by wspierać zmiany zarowno przed, jak i za kamerą. Uwielbiam pracować z kobietami. To całkowicie odmienny klimat.

Zobacz również: Daniel Craig opowiedział o zdobyciu roli w Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy!

Nowy Bond nie ma jeszcze tytułu ani żadnych, poza Craigiem, potwierdzonych nazwisk w obsadzie, jednak ostatnio w mediach pojawiła się plotka, jakoby tym roboczym był Shatterhand. Pisaniem skryptu zajmą się, podobnie jak przy poprzednich częściach z Craigiem, Neal Purvis i Robert Wade. Za produkcję odpowiadać będzie Barbara Broccoli oraz Michael G. Wilson. Nowy Bond w kinach od 8 listopada 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Columbia Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.