• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Do stworzenia ścieżki dźwiękowej do nowego filmu Denisa Villeneuve Blade Runner 2049 zaagnażowani byli Hans Zimmer, Benjamin Wallfisch i Jóhann Jóhannsson. Jednak, jak dowiadujemy się z Iceland Review, ten ostatni nie będzie już brał udziału w projekcie.

Nominowany do Oscara i zdobywca Złotego Globu Jóhann Jóhannsson nie będzie już współpracował przy filmie Blade Runner 2049. Agent islandzkiego kompozytora potwierdził, że nie będzie on zaangażowany w żadnym stopniu w tworzenie ścieżki dźwiękowej do filmu, a sam nie może komentować tej sytuacji z uwagi na zasady obowiązującej umowy.

Chociaż nie ma wątpliwości co to tego, że Hans Zimmer i Benjamin Wallfisch stworzą niezapomnianą ścieżkę dźwiękową, to jednak szkoda, że nie usłyszymy, co twórca muzyki do Teorii Wszytskiego, Sicario i Nowego Początku miał do zaoferowania w najnowszym dziele.

blade runner 2049Fot. Warner Bros/Columbia Pictures/oficjalny zwiastun

Zobacz również: Blade Runner 2049 - Jared Leto pozbawił się wzroku, by jak najlepiej wejść w rolę!

Opis: Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, nowy łowca androidów, Oficer K (Ryan Gosling), członek LAPD, odkrywa tajemnicę, która może pogrążyć ludzkość w chaosie. Odkrycie K rozpoczyna misję, jaką jest odnalezienie Ricka Deckarda (Harrison Ford), pierwszego łowcę, który zaginął trzydzieści lat temu.

Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, MacKenzie Davis, Carla Juri, Sylvia Hoeks, Jared Leto

Za reżyserię filmu odpowiada Denis Villeneuve. Autorami scenariusza są Hampton Fancher i Michael Green. Premiera filmu Blade Runner 2049 zapowiedziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: birthmoviesdeath.com Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros/Columbia Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.