Tommy Wiseau ocenia The Disaster Artist!

Reżyser oryginalnego The Room, Tommy Wiseau ocenił nadchodzącą produkcję opowiadającą o powstawaniu jego niesławnego filmu. Dzieło Wiseau otrzymało łatkę najgorszego filmu w historii, ale przy okazji stał się kopalnią memów i gagów. Wiele osób uważa, że The Room jest nie tylko dziwny i głupi, ale również kultowy. Nic dziwnego, że The Disaster Artist okazał się tak dobrym filmem. W tej chwili na metacritic.com jego wynik wynosi 82! Jednak kogo obchodzą opinie krytyków? Oddajmy głos najważniejszej osobie:


Zobacz również: The Disaster Artist – zwiastun najgorszego filmu świata o najgorszym filmie świata!

Jak możecie zobaczyć, Tommy Wiseau aprobuje film w 99.9 procentach. Jedyny zarzut kieruje w stronę sposobu rzucenia piłki futbolowej przez Jamesa Franco. Reżyser był również pod wrażeniem makijażu wykorzystanym przy produkcji filmu. Co ciekawe, pomagał on również przy pracy nad samym filmem, a – jak wiadomo – z pomocą takiego reżysera projekt musiał się udać. Wiseau słusznie zauważa, że wszyscy spisali się na medal. Również on sam. 

The Disaster Artist będzie opowiadał o procesie powstawania najgorszego filmu świata – mowa tu oczywiście o niesławnym The Room Tommy’ego Wiseau. Reżysera zagra James Franco, a Dave Franco (brat aktora) zagra rolę Grega Sestero, głównego producenta i aktora grającego Marka w The Room. Za scenariusz odpowiadać będą autorzy 500 dni miłości – Michael H. Weber oraz Scott Nestadter. Oprócz rodzeństwa Franco w filmie zagrają m.in. Zac Efron, Sharon Stone i Seth Rogen.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe A24 

Stały współpracownik

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?