• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Portal Entertainment Tonight udostępnił materiał zza kulis filmu Thor: Ragnarok, w którym można zobaczyć miejsce, gdzie kręcono obraz i jak realizowano poszczególne ujęcia oraz dowiedzieć się szczegółów na temat spotkań Chrisa Hemswortha z fanami. W krótkim klipie pojawia się też kilka ciekawostek. Widzimy Jeffa Goldbluma grającego Grandmastera, który umieszcza Thora na dużym fotelu, a później Thora z obciętymi włosami z uniesioną ku górze ręką, który próbuje przywołać Mjolnira. Pojawia się również ujęcie z Lokim w starym kostiumie i jego zetknięcie się z Thorem.

Jeśli zaś chodzi o długo wyczekiwaną walkę Thora z Hulkiem na arenie gladiatorskiej, to Chris Hemsworth zdradził co nieco, na temat tego, jak postanowiono zabrać się do realizacji tej sceny:

Zanim jeszcze powstał skrypt, każdy z nas stwierdzał: "Chcielibyśmy skupić się na tym", a później: "Cóż... jestem za!". Ja z kolei odpowiadałem: "Więcej!, Więcej! Co jeszcze możemy dodać?". Oczywiście chcieliśmy także dodać coś, czego jeszcze nie było.

Zobacz również: Thor: Ragnarok wyjaśni rozstanie z Jane Foster! Hulk przejął umysł Bannera? Nowe informacje i stylowy plakat!

Opis dystrybutora (kino): Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – "zmierzch bogów", zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem! 

Obsada produkcji: Chris Hemsworth - Bóg piorunów, Thor; Tom Hiddleston - jego przybrany brat, Loki; Mark Ruffalo - Bruce Banner aka Hulk; Idris Elba - Heimdall; Anthony Hopkins - Odyn; Cate Blanchett - owładnięta żądzą mordowania Hela; Tessa Thompson - Walkiria; Jeff Goldblum - ekscentryczny Grandmaster; Karl Urban - Skurge; a także Sam Neill i Benedict Cumberbatch jako Dr Stephen Strange.

Polska premiera filmu pt. Thor: Ragnarok została przewidziana na 25 października 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.