• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Tytuł w zasadzie mówi wszystko, co powinniście na tę chwilę wiedzieć. David Harbour. Hellboy. Pierwsze zdjęcie. Pierwsze spojrzenie. Bez zbędnych ceregieli przejdźmy więc do oglądania, podziwiania i dzielenia się opiniami!

Fabuła rebootu Hellboya wciąż pozostaje zagadką, choć jakiś czas temu poznaliśmy oficjalny opis produkcji, z którego wynika, iż Hellboy wybierze się do Anglii, gdzie zmierzy się z Nimuą - żoną Merlina i Królową Krwi. Ich bitwa przyniesie koniec świata, czyli los, który nasz bohater spróbuje odwrócić. Całość zostanie ponadto utrzymana w ścisłej wierności komiksowi The Dark Horse z 1993 roku, którego autorem jest Mike Mignola. 

W rolę Hellboya wcieli się podziwiany na powyższym obrazku David Harbour, znany chociażby z serialu Stranger Things. Jako przybranego ojca demonicznego detektywa zobaczymy Iana McShane’a. Premiera widowiska zaplanowana jest na 2018 rok.

Źródło: Twitter/HellboyMovie / Ilustracja wprowadzenia: Twitter/HellboyMovie

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Ludzie w konwersacji:
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.