• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W sieci pojawił się finalny zwiastun nowego filmu o zemście pod tytułem The Foreigner. Główne role zagrają w nim Pierce Brosnan - znany z bycia Jamesem Bondem - oraz Jackie Chan, znany z... bycia Jackie Chanem. Światowa premiera produkcji zaplanowana jest na 13 października

Zobacz również: Tim Miller oficjalnie reżyserem nowego Terminatora!

Bohaterem filmu The Foreigner jest Quan, właściciel restauracji w chińskiej dzielnicy Londynu. Pewnego dnia jego córka ginie w ataku terrorystycznym, za który odpowiedzialna jest IRA. Gdy policja jest bezradna, Quan będzie musiał przekroczyć moralne oraz fizyczne granice, by przezwycieżyć działania pewnego wysoko postawionego polityka, który utrudnia mu dotarcie do osób odpwoiedzialnych za śmierć jego córki.

Oprócz wcześnej wspomnianych aktorów, w filmie grają również: Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan, Michael McElhatton.

Scenariusz przygotował David Marconi (Szklana pułapka 4.0) na podstawie książki autorstwa Stephena Leathera, która w Polsce ukazała się pod tytułem Chińczyk. Reżyserem filmu jest twórca Casino Royal, Mark Campbell

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia; materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

Zagorzały fan Tarantino, Scorsese i Inárritu. Poza tym uwielbia dobrego rocka lat 70-tych i 80-tych. Sam również próbuje swoich sił jako wokalista.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.