Jackie Chan bierze sprawy w swoje ręce w nowym zwiastunie The Foreigner!

W sieci pojawił się finalny zwiastun nowego filmu o zemście pod tytułem The Foreigner. Główne role zagrają w nim Pierce Brosnan – znany z bycia Jamesem Bondem – oraz Jackie Chan, znany z… bycia Jackie Chanem. Światowa premiera produkcji zaplanowana jest na 13 października

https://www.youtube.com/watch?time_continue=114&v=FI3_6AvnoL8

Zobacz również: Tim Miller oficjalnie reżyserem nowego Terminatora!

Bohaterem filmu The Foreigner jest Quan, właściciel restauracji w chińskiej dzielnicy Londynu. Pewnego dnia jego córka ginie w ataku terrorystycznym, za który odpowiedzialna jest IRA. Gdy policja jest bezradna, Quan będzie musiał przekroczyć moralne oraz fizyczne granice, by przezwycieżyć działania pewnego wysoko postawionego polityka, który utrudnia mu dotarcie do osób odpwoiedzialnych za śmierć jego córki.

Oprócz wcześnej wspomnianych aktorów, w filmie grają również: Ray Fearon, Rory Fleck Byrne, Stephen Hogan, Michael McElhatton.

Scenariusz przygotował David Marconi (Szklana pułapka 4.0) na podstawie książki autorstwa Stephena Leathera, która w Polsce ukazała się pod tytułem Chińczyk. Reżyserem filmu jest twórca Casino Royal, Mark Campbell

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia; materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?