• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do sieci trafił pierwszy zwiastun pierwszego po czteroletniej przerwie filmu Romana Polańskiego o tytule Prawdziwa historia z piękną Evą Green w jednej z głównych ról. My już nowy utwór naszego polskiego reżysera mieliśmy okazję zobaczyć podczas festiwalu w Cannes, o czym przeczytacie tutaj. Poniżej zaś możecie obejrzeć intrygujący zwiastun produkcji.

Zobacz również: Netflix Originals przemówi po polsku! Holland i Adamik reżyserkami nowego serialu

Based On a True Story jest ekranizacją książki autorstwa Delphine de Vigan, która ukazała się w Polsce pod tytułem Prawdziwa historia. Opowiada historię pisarki (Emanuelle Seigner), która przechodzi ciężki okres w swojej karierze i zaprzyjaźnia się z fanką (Green). Znajomość ta szybko przeradza się w toksyczny związek.

Scenariusz do filmu sporządził Oliver Assayas (Personal Shopper). Produkcja zadebiutowała na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Nie wiemy jeszcze, kiedy trafi do polskich kin.

Źródło: theplaylist.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastunu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.