Harrison Ford kończy z Gwiezdnymi wojnami?

W Gwiezdnych wojnach: Przebudzeniu Mocy mieliśmy okazję po raz kolejny ujrzeć bohaterów znanych ze Starej Trylogii, w tym Hana Solo, którego spotkał dość nieoczekiwany los po ponownym spotkaniu ze swoim synem działajacym dla Najwyższego Porządku. Uwzględniając okoliczności śmierci postaci, w jaką wcielał się Harrison Ford oraz jego wcześniejsze propozycje dotyczące pozbycia się z Powrotu Jedi uwielbianego przemytnika, wielu fanów podejrzewało, że aktor będzie chciał odejść z uniwersum. W wywiadzie dla GQ, Ford postanowił udzielić odpowiedzi na pytanie, czy zakończy swoją przygodę z Gwiezdnymi wojnami.

Skończyłem z Gwiezdnymi wojnami, jeśli one mają mnie dość… Ale to jest science fiction.

Okazuje się więc, że aktor jest skłonny odejść, ale nie wyklucza ewentualnego powrotu do Gwiezdnych wojen.

Han Solo

Zobacz również: Poznaliśmy tytuł nadchodzącego filmu o Hanie Solo?

Tymczasem młodego przemytnika będziemy mogli ujrzeć w solowym filmie jemu poświęconym. Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Los Angeles Times

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?