• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Dzisiaj, tj. w czwartek, 14 września, otwarte zostało nowe kino na warszawskiej Białołęce - Cinema City Galeria Północna. Jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.

Cinema City Galeria Północna to kino na najwyższym europejskim poziomie, nowoczesne i zaawansowane technologicznie. Posiada 11 klimatyzowanych sal z wygodnymi fotelami, w których zmieści się ponad 2 000 widzów, a także bar z kinowymi przekąskami oraz kawiarnię Cinema Café, w której miłośnicy dobrej kawy i dobrych filmów będą mogli sięgnąć na półkę, wybrać i poczytać książki o tematyce filmowej. Cinema City, jako pionier innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, takich jak kina IMAX® czy sale ŠKODA 4DX®, udostępni teraz widzom salę z systemem dźwiękowym Dolby Atmos®.

System dźwiękowy Dolby Atmos® przemienia seans kinowy w niezwykłe przeżycie filmowe, gdyż każdy głośnik jest niezależnym źródłem dźwięku. Dolby Atmos® dosłownie „wrzuca” widza w sam środek akcji i przez to dostarcza mu niesamowitych emocji. Dzięki licznym głośnikom, rozmieszczonym w strategicznych miejscach wokół sali oraz nad głowami widzów, dźwięk dociera do każdego miejsca na widowni, wypełniając salę kinową i opływając widza ze wszystkich stron. Powoduje to, że dźwięki akcji, rozmowy bohaterów i muzyka filmowa tworzą pełniejszą, głębszą i bardziej stymulującą zmysły warstwę audio. To kompletnie nowa jakość rozrywki, którą oferujemy warszawiakom - mówi Izabela Karolczyk - Szafrańska, Dyrektor Marketingu i PR w Cinema City Poland.

Rynek kinowy w Polsce rozwija się dynamicznie, a Cinema City Galeria Północna jest już 34. kinem sieci Cinema City w Polsce. Nowe kino ma za zadanie zapewnić dobrą rozrywkę dla mieszkańców Białołęki, Tarchomina i okolicznych podwarszawskich miejscowości.

Od dawna brakowało w tej części miasta rozrywkowej przestrzeni, a Cinema City Galeria Północna jest odpowiedzią na potrzeby młodych ludzi dotyczące sfery kultury. Miło spędzą tu czas zarówno studenci, jak i rodziny z dziećmi - komentuje Agnieszka Berkowicz, Dyrektor Działu Sprzedaży w Cinema City Poland.

Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz komfort oglądania to cechy charakterystyczne dla sieci kin Cinema City, która zapewnia widzom najwyższej jakości obraz i dźwięk. W repertuarze kina Cinema City Galeria Północna znajdą się najważniejsze nowości polskiego i światowego kina. Na widzów czekają także specjalne pokazy przedpremierowe i długo oczekiwane premiery, które dostarczą niezapomnianych przeżyć filmowych, m.in.  Kingsman: Złoty Krąg, a także wiele innych, które będzie można obejrzeć w Dolby Atmos®.

Poniżej zdjęcia prezentujące Cinema City Galeria Północna.

Cinema City Galeria Polnocna 1Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 2Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 3Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 4Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 5Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 6Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 7Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 8Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 9Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 10Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 11Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 12Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 13Fot. Cinema-City

Cinema City Galeria Polnocna 14Fot. Cinema-City

Więcej informacji: www.cinema-city.pl

Źródło: Informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.