• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Stan Lee uspokoił fanów Uniwersum Marvela ogłaszając, że prędzej czy później Marvel odzyska prawa do wszytskich postaci, włączając X-Menów i Fantastyczną Czwórkę, od wytwórni 20th Century Fox. Na długo przed powstaniem MCU, Fox zaczął przenosić na ekran bohaterów znanych z komiksów, zaczynając od trylogii X-Menów kilkanaście lat temu oraz Fatastycznej Czwórki w 2005 roku. Gdy adaptacje komiksów stały się jednym z najwazniejszych tematów filmowych i powstało Marvel Cinematic Universe - fani zaczęli spekulować o jego połączeniu się z Fox Marvel Universe. Teraz Stan Lee, pozostający w przyjaznych stosunkach z obydwoma studiami filmowymi, wyjawił, że powrót postaci Marvela do MCU to tylko kwestia czasu.

fantastic four xmenFot. Marvel Comics

Zobacz również: Brie Larson opowiada o swojej roli w filmie Kapitan Marvel

Choć na razie studiu nie brakuje komiksowych bohaterów i zaplanowanych jest już kilka fimów na najbliższe lata - po premierze Avengers 4 sytuacja ta może się zmienić. Wówczas fani na pewno byliby zadowoleni z powrotu ulubionych postaci na ekran, w tym X-Menów i Fantastycznej Czwórki.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comics

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.