• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Wytwórnia Sony Pictures zaprezentowała plakat oraz pierwszy zwiastun dramatu pt. Wszystkie pieniądze świata w reżyserii Ridleya Scotta. W filmie opartym na faktach, w rolach głównych występują: Michelle Williams, Mark Wahlberg oraz Kevin Spacey. Materiały znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Nieznane filmy znanych reżyserów #7 – Ridley Scott

Film oparty jest na historii porwania dziedzica imperium naftowego, Johna Paula Getty'ego III, i desperackich prób jego matki, by nakłonić dziadka chłopca (mowa o Johnie Paulu Getty'm Sr - wówczas najbogatszym człowieku na świecie) do zapłacenia okupu. Szesnastoletniego Getty'ego uprowadzono w 1973 roku i zażądano 17 mln dolarów od jego rodziny, która początkowo nie chciała zapłacić pięniedzy. Gdy porywacze przesłali list zawierający obcięte ucho chłopaka wraz z groźbami dostarczania innych części jego ciała, bliscy ostatecznie zapłacili okup, a Getty'ego znaleziono w południowych Włoszech. Osób odpowiedzialnych za uprowadzenie nie udało się odnaleźć. Getty III był ojcem aktora Balthazara Getty'ego (Zagubiona autostradaTwin Peaks, When We Rise).

Oprócz wcześniej wspomnianych aktorów, w filmie grają również: Romain Duris, Charlie Plummer, Timothy Hutton. Scenariusz przygotował David Scarpa (Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia).

all the money in the world plakatfot. materiały prasowe

Wszystkie pieniądze świata zadebiutują w kinach 8 grudnia 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Sony Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.