Mamy pierwsze zdjęcie Barry’ego Allena z Ligi sprawiedliwości!

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Erzę Millera jako Barry’ego Allena z nowego filmu Liga sprawiedliwości. Udostępniony materiał przywodzi na myśl scenę ze zwiastuna, w której młody superbohater poznaje Bruce’a Wayne’a (Ben Affleck). Po ekranach w tle można założyć, że pracuje on dopiero nad swoim strojem lub jego udoskonaleniem. 

barry 820x490

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – większa rola Rajskiej Wyspy?

Opis dystrybutora produkcji (kino): Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne, który odzyskał wiarę w ludzkość, prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. 

Reżyserem Ligi sprawiedliwości jest Zack Snyder (Batman v Superman: Świt sprawiedliwości). Polska premiera widowiska zaplanowana jest na 17 listopada 2017 roku.

Źródło: HeroicHollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?