• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Piątek to dobry dzień na rozwiązanie zagadki z profesorem Langdonem lub szukanie wynalazku z Hugo. Sprawdźcie, co jeszcze polecamy z oferty ShowMax.

Anioły i demony (2009)

22:05 POLSAT

Thriller, USA, 132 min

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Tom Hanks, Evan McGregor

Opis dystrybutora: Twórcy "Kodu Da Vinci" powracają na ekrany kin z długo oczekiwaną produkcją "Anioły i demony" nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie Toma Hanksa w roli światowej sławy historyka i badacza symboli - profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona. 

Langdon trafia na trop wielowiekowego bractwa znanego pod nazwą Iluminaci - najbardziej wpływowej organizacji podziemnej w historii ludzkości - którego odwiecznym wrogiem jest Kościół Katolicki. Zegar na ustawionej przez Iluminatów bombie zaczyna już tykać. Mając na to niezbite dowody i chcąc zapobiec katastrofie Langdon udaje się do Rzymu, gdzie zagadkę pomaga mu rozwiązać Vittoria Vetra, piękna i tajemnicza włoska badaczka pracująca dla instytutu CERN. Rozpoczyna się zapierająca dech w piersiach podróż, wiodąca przez krypty wiecznego miasta, tajemnicze katakumby Watykanu, opuszczone katedry, aż do najbardziej tajemniczego na świecie grobowca. Langdon i Vetra będą podążać śladami liczącej sobie 400 lat organizacji Iluminatów, a ich działania mogą okazać się jedyną szansą Watykanu na przetrwanie.


Agent Cody Banks 2: Cel Londyn (2004)

22:55 TVP 2 

Komedia, USA, 96 min

Reżyseria: Kevin Allen

Obsada: Frankie Muniz, Anthony Anderson

Opis dystrybutora: Cody Banks, agent specjalny, zostaje wysłany z misją do Wielkiej Brytanii. Tam, podając się za studenta elitarnej szkoły, musi odzyskać tajne urządzenie, które pozwala kontrolować ludzkie umysły.


Pacific Rim (2013)

22:00 TVN 

Science - Fiction, USA, 132 min

Reżyseria: Guillermo del Toro

Obsada: Charlie Hunamm, Idris Elba, Charlie Day

Opis dystrybutora: Ludzkość przygotowuje się do ostatecznej rozgrywki z Kaiju - monstrualnymi, przerażającymi stworzeniami przybyłymi z morza. Do walki z Kaiju stają gigantyczne roboty sterowane myślami dwóch pilotów.


Hugo i jego wynalazek (2011)

20:00 TVN 7

Przygodowy, USA, 126 min

Reżyseria: Martin Scorsese

Obsada: Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Assa Butterfield

Opis dystrybutora: Hugo mieszka na paryskim dworcu kolejowym. Jest przekonany, że nieczynny mechanizm, który ma, skrywa wiele sekretów. Aby go uruchomić, chłopiec musi znaleźć odpowiedni klucz.


Śmietanka towarzyska (2016)

SHOWMAX

Komedia, USA, 96 min

Reżyseria: Woody Allen

Obsada: Jessie Eisenberg, Kristen Stewart, Steve Carrell

Opis dystrybutora: Bobby (Jesse Eisenberg) jest wrażliwym romantykiem z Bronxu. Licząc na spełnienie marzeń o wielkiej karierze, wyrusza w podróż do Los Angeles, gdzie zaczyna pracę u swojego wujka Phila (Steve Carell) – agenta topowych gwiazd Hollywood. Na miejscu poznaje piękną sekretarkę Vonnie (Kristen Stewart). Chłopak bez pamięci zakochuje się w dziewczynie, nie wiedząc jeszcze, że ta znajomość wywróci jego życie do góry nogami.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Karol Riebandt

Karol Riebandt

Stały współpracownik

O mnie:

Człowiek, który ma milion pomysłów na minutę. Od najmłodszych lat fan mrocznego rycerza Gotham, a po godzinach, kiedy Batsygnał nie świeci nad miastem czyta, pisze i stara się zmienić świat w ciekawsze miejsce.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.