• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zdobywczyni Oscara za film Poradnik pozytywnego myślenia nie zwalniała tempa przez ostatnie kilka lat. Mogliśmy ją zobaczyć w takich hitach jak American Hustle w 2013 roku czy Joy dwa lata później. Obie te role również przyniosły jej nominację do Oscara. Oprócz tego pojawiała się na przestrzeni ostatnich lat w serii filmów o X-Menach i zagrała główną rolę we wszystkich częściach Igrzysk Śmierci. Obecnie uczestniczy w trasie promocyjnej filmu mother! Darrena Aronofsky'ego. I choć ogrom pracy Lawrence jest niewątpliwie zauważalny, jej ostatnia wypowiedź sugerująca przerwę w aktorstwie na około 2 lata może być zaskakująca.

jennifer lawrence passengers Fot. Kadr z filmu Pasażerowie/ Columbia Pictures

Zobacz również: mother! - nowy teaser ujawnia sekret Jennifer Lawrence!

W programie prowadzonym przez Savannah Guthrie, która słusznie zauważyła, że Lawrence pojawia się w filmie co roku od siedmiu lat, aktorka stwierdziła:

Chcę zrobić sobie teraz przerwę. Nie mam nic zaplanowanego na najbliższe dwa lata.

Jeżeli to prawda i Jennifer Lawrence nie będzie pojawiała się na ekranie, to będzie to dla jej fanów dosyć bolesne. Na razie jednak możemy pocieszać się faktem, że obecnie aktorka jest zaangażowana w kilka projektów mających premierę w przyszłym roku, a do polskich kin niedługo zawita mother!.

mother posterFot. Materiały prasowe/United International Pictures

Oprócz wspomnianej Lawrence i towarzyszącego jej Javiera Bardema w imponującej obsadzie mother! znajdują się również następujące osoby: Michelle Pfeiffer (Co kryje prawdaMroczne cienie), Ed Harris (Snowpiercer: Arka przyszłościPiękny umysł), Domhnall Gleeson (Ex MachinaGwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy) i Brian Gleeson (Królewna Śnieżka i ŁowcaAssassin’s Creed).

Aronofsky pełni przy omawianym obrazie aż trzy funkcje. Jest reżyserem, scenarzystą oraz producentem! W ostatniej z rzeczonych funkcji wspomagają go Scott Franklin i Ari Handel. Polska premiera mother! została zaplanowana na 3 listopada 2017 roku.

Źródło: dailymail.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe/ Columbia Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.