• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Do premiery Kingsman: Złoty krąg zostało już tylko sześć dni. Co za tym idzie, film do samego końca promowany jest na wszelakie sposoby. Teraz prezentujemy wam najnowszy zwiastun omawianej produkcji. Główną bohaterką zapowiedzi jest Poppy (Julianne Moore), która przedstawia nam zarysy swojego złowrogiego planu. Ten minutowy filmik uświetniony jest utworem The Safety Dance wykonywanym przez zespół Men Without Hats. Warto również zaznaczyć, że w trzydziestej trzeciej sekundzie materiału widzimy po raz pierwszy postać odgrywaną przez Sir Eltona Johna.

Zobacz również: ENEMEF: Minimaraton Kingsmana już wkrótce w sieci kin Multikino!

Opis dystrybutora (kino): Kontynuacja przeboju Kingsman: Tajne służby, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy'ego nie ma niczego trudnego...

Obsada produkcji: Taron Egerton - Gary Eggsy Unwin, Julianne Moore - Poppy, Mark Strong - Merlin, Halle Berry - Ginger, Sophie Cookson - Roxy, Jeff Bridges - Dyrektor Statesman, Channing Tatum - Tajny agent Statesman i Edward Holcroft - Charlie Hesketh.

Polska premiera filmu już 22 września 2017 roku

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia - 20th Century Fox

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Karczyński

Dominik Karczyński

Stały współpracownik

O mnie:

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.