• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sequel Śmierci w Tombstone to niskobudżetowy western, przeznaczony na rynek kina domowego, lecz nie znaczy to, że zabraknie w nim ciekawych elementów. Oczywiście twórcy zawarli odpowiednią dawkę przemocy, wulgaryzmów i kobiecej nagości, ale prócz tego po raz pierwszy na ekranie będziemy mogli zobaczyć, jak Danny Trejo jedzie na bizonie. Mimo występu w kilkudziesięciu filmach, meksykański aktor jeszcze nigdy wcześniej nie miał ku temu okazji. Na potrzeby Dead Again in Tombstone zostało to zrealizowane klasycznie, bez żadnych cyfrowych efektów specjalnych, z prawdziwym zwierzakiem na planie. Jedynie w trudniejszych ujęciach Trejo posiłkował się zastępstwem kaskadera. Zobaczcie na poniższym klipie video, jak kręcono tę scenę.

Co ciekawe, jest to łączona produkcja studiów Universal Pictures i Paramount Pictures. Najwyraźniej wierzą one w sukces Dead Again in Tombstone, gdyż przy okazji premiery filmu, która w USA miała miejsce 12 września, wypuszczono do sieci wiele klipów robiących apetyt na seans. Jeśli jeszcze nie wierzycie, że twórcy włożyli sporo pracy w swoje najnowsze dzieło, zobaczcie, jak na potrzeby produkcji w Kanadzie zbudowano kowbojskie miasteczko, dzięki czemu sceny kręcono w prawdziwych, malowniczych lokacjach. Dodatkowo nie szczędzono również na statystach. Kolejny klip zapowiada pojedynek 1 na 1 dwóch głównych bohaterów - Danny'ego Trejo i Jake'a Buseya. Sprawdźcie niniejsze video i przekonajcie się sami, że warto dać Dead Again in Tombstone szansę.

Zobacz również: American Assassin - recenzja nowego filmu z Michaelem Keatonem

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.