• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

William Kaufman rusza z pracami nad kontynuacją swojego autorskiego thrillera akcji Sinners & Saints, gdzie wystąpili między innymi Sean Patrick Flanery, Kim Coates i Method Man. Sequel opowie fabułę niezależną od części pierwszej, a oba filmy łączyć będzie osoba tego samego głównego bohatera. Wcieli się w niego ponownie Johnny Strong. Wsparciem dla niego będzie nie kto inny a sam Scott Adkins (Wolf Warrior), który z reżyserem zna się z planu Jarhead 3: The Siege. Fabuła przeniesie widzów do Rosji, dokąd wyruszy detektyw policji z Nowego Orleanu (Strong) po tym jak cyngiel ruskiej mafii zabija jego partnera. Na miejscu pomocą służyć będzie dawny kolega z wojska (Adkins) oraz porwana dziewczyna zabójcy. Wspólnie wyruszą na ścieżkę zemsty prowadzącą przez bezlitosne ulice Moskwy.

fot. materiały prasowe

 

(kliknij obrazek, żeby powiększyć)

Za scenariusz odpowiadają Chad Law i Jay Moses. Zdjęcia mają rozpocząć się w zimie w Bułgarii. Jak wskazuje powyższy plakat, pełny tytuł sequela brzmi Sinners & Saints: Vengeance. Planowane jest stworzenie z filmów swoistej serii, gdzie kolejne kontynuacje ujrzałyby światło dzienne odpowiednio w 2019 i 2020 roku. Jak na ironię, William Kaufman, Chad Law i Johnny Strong zaledwie w zeszłym roku wspólnie nakręcili beznadziejny horror science fiction Daylight's End. Pozostaje mieć nadzieję, że to tylko chwilowa wpadka spowodowana zmianą gatunku i thriller sensacyjny Sinners & Saints: Vengeance utrzyma poziom pierwszej części.

Zobacz również: Boyka: Undisputed IV - materiał opowiadający o produkcji filmu

źródło: theactionelite.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu "Hard Target 2", reż. Roel Reine

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.