• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Dziś na twitterze reżysera pojawiło się zdjęcie Jokera i Harley Quinn. Nie jest ono niczym wyjątkowym, ponieważ mogliśmy zobaczyć taki obrazek przy okazji Legionu samobójców. Cała sytuacja jest o tyle interesująca, że David Ayer ma być odpowiedzialny za Gotham City Sirens, który opowiadać będzie o przygodach Harley, Trującego Bluszczu oraz Kobiety-Kot. Oczywiście z bardzo dużym prawdopodobieństwem zobaczylibyśmy tam również Księcia Zbrodni. Jednak na ostatnim panelu Warner Bros. w San Diego nikt nie wspominał o powyższym projekcie. 

Wiele osób również miewa wątpliwości co do powrotu Ayera na stanowisko reżysera kolejnego filmu DCEU. Mimo że zapewnia on, iż wersja filmu, którą mogliśmy oglądać, była jego wersją, każdy wie, jakie zamieszanie powstało przy okazji Legionu samobójców. Po bardzo ciepło przyjętym zwiastunie producenci podobno zdecydowali się powierzyć montaż osobom odpowiedzialnym za ów zwiastun. Jak wyszło, każdy widział, więc możemy wnioskować, że istnieje w tym ziarno prawdy. 

Zobacz również: Co z tym Jokerem? Zdezorientowany Jared Leto komentuje sytuację!

David Ayer zapewniał jeszcze w lipcu, że wyreżyseruje Gotham City Sirens, ale teraz istnieje również możliwość pracy nad osobnym filmem o Jokerze i Harley. Nie wiadomo, czy reżyser przez wrzucenie zdjęcia na swojego twittera wskazuje na to, że w Gotham City Sirens pojawi się Joker, czy może zapowiada to właśnie osobną historię Jokera i Harley Quinn. Miejmy nadzieję, że jeśli któraś z opcji dojdzie do skutku, to producenci dadzą Ayerowi wolną rękę i dobry scenariusz. 

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Legion Samobójców / Warner Bros. 

 

Wiesz, co z tym zrobić


Mateusz Dąbrowski

Mateusz Dąbrowski

Stały współpracownik

O mnie:

Czytelnik komiksów, pasjonat sztuki i fan dobrej rozrywki. Od filmów po gry, popkulturowy geek.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.