• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zdjęcia do filmu X-Men: New Mutants oficjalnie zakończone! Fabuła filmu celowo długo trzymana była w tajemnicy. Magazyn Entertainment Weekly dotarł do informacji o tym, że film będzie opowiadał o pięciu nowych mutantach, uwięzionych wbrew ich woli i próbujących ocalić swoje życie. W rolach głównych zobaczymy Maisie Williams (znaną z roli Aryi w Grze o Tron) grającą Wolfsbane, Anyę Taylor-Joy w roli Magik, Blu Hunt jako Dani Moonstar, Charlie'ego Heatona (Stranger Things) w roli Cannonball oraz Henry'ego Zaga (13 Powodów) występującego jako Sunspot. Kilkoro młodych odtwórców głównych ról pochwaliło się zakończeniem zdjęć do spinoffu na Instragramie:

 

 

Thas a wrap 💜🕺🏻💅🏻💆🏻 #newmutants

Post udostępniony przez Maisie Williams (@maisie_williams)

Zobacz również: Deadpool 2 i New Mutants - koniec produkcji już niebawem?

Opis: New Mutants opowiadać będzie o grupie nastoletnich mutantów próbujących zrozumieć swoje wyjątkowe zdolności. Będzie to adaptacja serii komiksowej Marvela o tym samym tytule autorstwa Chrisa Claremonta i Boba McLeoda z 1982 roku.

New Mutants wyreżyseruje Josh Boone, który zajmie się również scenariuszem wraz z Knate Lee, Scott Neustadter oraz Michael H. Weber. Produkcją widowiska kieruje Simon Kinberg. Premiera została zapowiedziena na 13 kwietnia 2018 roku.

Źródło: ew.com, Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.