• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Adil El Arbi i Bilall Fallah, reżyserzy planowanego Beverly Hills Cop IV, rozmawiali niedawno na temat planów dotyczących swojej produkcji w talk show The World Turns. Podkreślili, że chcieliby zaangażować do niego takie gwiazdy jak Tom Hardy czy Channing Tatum. W nowym filmie powróciłby Eddie Murphy w roli Axela Foley'a, który byłby już policjantem od dłuższego czasu działającym w Beverly Hills. Ponadto przewidziane jest starcie pomiędzy nim a młodym funkcjonariuszem z Detroit, czyli osobą do złudzenia przypominającą Foley'a z pierwszej części.

Wiele zależeć jednak będzie od samego Murphy'ego, który już wcześniej powiedział o zaangażowaniu się w produkcję pod warunkiem, że oparta będzie na wartościowym scenariuszu. Wcześniej odrzucał liczne szkice z uwagi na brak zainteresowania. Przyczyniło się to, do odejścia poprzedniego reżysera czwartej części Gliniarza z Beverly Hills z powodu braku postępów. Po trzeciej części wyreżyserowanej przez Johna Landisa, która okazała się niewypałem, planowano w 2013 roku stworzenie serial opowiadającego o synu Axela Foley'a próbującego rozwiązać różne sprawy (Eddie Murphy miał mieć tam rolę epizodyczną). Pomimo dość dobrych wyników oglądalności pilota, zrezygnowano z tego pomysłu.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.