Czwarta część Gliniarza z Beverly Hills z Hardy’m i Tatumem?

Adil El Arbi i Bilall Fallah, reżyserzy planowanego Beverly Hills Cop IV, rozmawiali niedawno na temat planów dotyczących swojej produkcji w talk show The World Turns. Podkreślili, że chcieliby zaangażować do niego takie gwiazdy jak Tom Hardy czy Channing Tatum. W nowym filmie powróciłby Eddie Murphy w roli Axela Foley’a, który byłby już policjantem od dłuższego czasu działającym w Beverly Hills. Ponadto przewidziane jest starcie pomiędzy nim a młodym funkcjonariuszem z Detroit, czyli osobą do złudzenia przypominającą Foley’a z pierwszej części.

Wiele zależeć jednak będzie od samego Murphy’ego, który już wcześniej powiedział o zaangażowaniu się w produkcję pod warunkiem, że oparta będzie na wartościowym scenariuszu. Wcześniej odrzucał liczne szkice z uwagi na brak zainteresowania. Przyczyniło się to, do odejścia poprzedniego reżysera czwartej części Gliniarza z Beverly Hills z powodu braku postępów. Po trzeciej części wyreżyserowanej przez Johna Landisa, która okazała się niewypałem, planowano w 2013 roku stworzenie serial opowiadającego o synu Axela Foley’a próbującego rozwiązać różne sprawy (Eddie Murphy miał mieć tam rolę epizodyczną). Pomimo dość dobrych wyników oglądalności pilota, zrezygnowano z tego pomysłu.

https://www.youtube.com/watch?v=7aYmBrXyISA

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Paramount Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?