• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

All I See Is You opowiada historię Giny, która w dzieciństwie straciła wzrok w wypadku samochodowym. Jej mąż, James, stał się dla niej nowymi oczami - ona widziała swój świat w wyobraźni dzięki opisom ukochanego. Pomimo jej trudności, małżeństwo żyło szczęśliwie w Bangkoku. James pracuje w ubezpieczeniach, a Gina poznaje życie w obcym kraju. Z pozoru ich jedynym problem jest niemożliwość poczęcia dziecka. Okazuje się jednak, że Gina ma szansę odzyskać wzrok - wystarczy przeszczep rogówki. Gdy odzyskuje zdolność widzenia, okazuje się, że ani jej małżeństwo, ani świat w którym żyje, nie są tak idealne...

Zobacz zwiastun poniżej!

Zobacz więcej: New Mutants - zdjęcia oficjalnie zakończone!

Film wyreżyserował Marc Foster. W główne role wcielili się Blake Lively (Plotkara, Wiek Adaline) i Jason Clarke (Everest, Wielki Gatsby). Data premiery została wyznaczona na 27 października.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Variety

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.