• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Zazie Beetz niedawno udzieliła wywiadu Entertainment Weekly, w którym opowiedziała o wyzwaniach związanych z rolą Domino w drugiej części Deadpoola, a także atmosferze panującej wśród obsady i ekipy po śmierci kaskaderki, Joi Harris:

Zmieniło to [śmierć kaskaderki - przyp. autora] naszą produkcję i sam film. W tamtym tygodniu wstrzymaliśmy prace na kilka dni, by później zebrać się razem z obsadą oraz ekipą w tym samym miejscu.

Aktorka ujawniła również, że ekipa produkcyjna zorganizowała specjalne wydarzenie, by uczcić pamięć Harris, a ona sama poczuła wyjątkową więź z kaskaderką:

Ona była Domino i na swój sposób czuję się z nią połączona. Ona jest wśród nas i prawdopodobnie będzie także żyła w tym filmie.

Tragedia, co prawda, opóźniła produkcję Deadpoola 2, jednak Beetz nadal podchodzi do całości niezwykle entuzjastycznie. Uważa bowiem, że film skrywa coś w zanadrzu dla fanów części pierwszej. Ponadto zdradziła również, jak wyglądała praca z Ryanem Reynoldsem i ile tak naprawdę się od niego nauczyła:

Kręcenie tego jest ciężkie. Dużo trenuję, a nie jestem przyzywczajona do chodzenia na siłownię, więc to dla mnie nowe doświadczenie. Jednak, tak szczerze mówiąc, to było niesamowite, obserwować Ryana Reynoldsa robiącego swoje. Wtedy myślało się: "Kurczę, on ma na sobie maskę i może skorzystać z techniki ADR [zautomatyzowane nagrywanie dialogów - przyp. autora]. Przede wszystkim jest on wyjątkowy, niezwykle utalentowany i potrafi grać. Oglądanie go robi wrażenie!

Domino DeadpoolFot. Activision/Marvel / FX Networks

Zobacz również: Deadpool 2 - nowe zdjęcie Cable'a!

Za reżyserię Deadpoola 2 odpowiada David Leitch (John Wick). Autorami scenariusza ponownie został duet Paul Wernick i Rhett Reese. W filmie, prócz tytułowego bohatera, zobaczymy Josha Brolina w roli Cable’a i Zazie Beetz, która wcieli się w Domino. Niedawno do tego grona dołączył Jack Kesy, któremu ma przypaść rola złoczyńcy o imieniu Black Tom oraz Shiori Kutsnuna. Nie wiadomo jeszcze, którzy bohaterowie z pierwszej części pojawią się w kontynuacji.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.