• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Niedawno pisaliśmy o tym, jak Brie Larson traktuje swoją rolę w Uniwersum Marvela. Chociaż granej przez nią Kapitan Marvel nie zobaczymy w nadchodzącej części filmu o marvelowskich superbohaterach - Avengers: Infinity War, to pojawi się ona w filmie Kapitan Marvel oraz czwartej części filmowej sagi o Avengersach. Zdjęcia z planu tego ostatniego zostały zamieszczone na Twitterze i możemy je zobaczyć poniżej. Fakt, że na zdjęciach Brie Larson występuje z Chrisem Evansem może sugerować, że w filmie Kapitan Marvel i Kapitan Ameryka pojawią się we wspólnych scenach.

 

 

Zobacz również: Brie Larson opowiada o swojej roli w filmie Kapitan Marvel

Premiera Captain Marvel zapowiedziana jest na 8 marca 2019 roku. Obraz wyreżyserują Anna Boden i Ryan Fleck, a za scenariusz odpowiadać będą Meg LeFauve i Nicole Perlman. Producentami wykonawczymi będą: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz oraz Stan Lee. Bohaterka powróci również dwa miesiące później w czwartej części Avengers, która zapowiedziana jest na 8 maja 2019 roku. U jej boku prawdopodobnie zobaczymy nowy skład Avengers, złożony z takich bohaterów jak Black Panther, Doctor Strange, Ant-Man i Wasp, Spider-Man i być może ktoś z ekipy Strażników Galaktyki.

Źródło: Twitter, screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: Marvel

 

Wiesz, co z tym zrobić


Kasia Gołębiewska

Kasia Gołębiewska

Stały współpracownik

O mnie:

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.