Liga sprawiedliwosci

Już niedługo zobaczymy pierwszy zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi!

Od opublikowania pierwszego teasera filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi mija już pięć miesięcy, a my nadal posiadamy tylko szczątkowe informacje na temat produkcji.

Teraz najprawdopodobniej przyszedł czas na zmiany. Mowa tutaj konkretnie o premierze pierwszego zwiastuna filmu. Aktor, Mark Hamill, za pośrednictwem Twittera zdradził nam, że najnowsza zapowiedź powinna pojawić się już 9 października podczas Monday Night Football. Warto zaznaczyć tutaj, że finalny zwiastun filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy również zaprezentowany został dwa lata temu w tym samym programie. Nie pozostało nam nic, jak tylko czekać i mieć nadzieje, że nie jest to jeden z wielu żartów Marka Hamilla!

 Last Jedi

Zobacz również: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – zakulisowe zdjęcie reżysera z odtwórcami ról Finna i Poe Damerona!

Na premierę Gwiezdnych wojen: Ostatniego Jedi musimy czekać do 14 grudnia 2017. Reżyserią i scenariuszem zajmie się Rian Johnson (Looper: Pętla czasu). Oficjalne szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w kolejnej części ponownie zobaczymy: Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Lupitę Nyong’o, Oscara Isaaca, Domhnalla Gleesona, Anthony’ego Danielsa, Gwendoline Christie oraz Andy’ego Serkisa. Do obsady dołączyli także: Benicio Del Toro, Laura Dern oraz Kelly Marie Tran.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia – LucasFilm/Disney

Stały współpracownik

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta