• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

J.J. Abrams w ubiegłym tygodniu oficjalnie został reżyserem dziewiątego epizodu Gwiezdnych wojen. Lucasfilm zaufało twórcy Zagubionych ze względu na sukces siódmej części sagi. Sukces finansowy, który łączył się z pozytywnymi rekacjami, jakie wystawili filmowi widzowie i krytycy. Nie wszyscy, oczywiście, bo bardzo duża ilość fanów miała zarzuty dotyczące podobieństwa Przebudzenia Mocy do Nowej nadziei. Są nawet tacy, którzy tak bardzo boją się powtórki z rozrywki, że wystosowali do Lucasfilm petycję o zwolnienie Abramsa z tej roli. Na chwilę obecną podpisało się pod nią prawie 2700 osób.

Zobacz również: Ogłoszono datę rozpoczęcia produkcji Epizodu IX Gwiezdnych wojen!

Autorem petycji jest Matt Vela. Swoje stanowisko argumentował wspomnianym wcześniej podobieństwem częśći siódmej do czwartej, oraz faktem, iż twórca, tworząc swój film dwa lata temu, nie podjął żadnego ryzyka i stworzył film zbyt bezpieczny. Na koniec dodał, że fani Gwiezdnych wojen zasługują na więcej, a wręcz żądają więcej. Jeśli wy również nie widzicie J.J. Abramsa jako reżysera zamknięcia nowej trylogii, możecie podpisać petycję pod TYM adresem.

Scenarzystami Epizodu IX są J. J. Abrams i Chris Terrio (Liga sprawiedliwościArgo). Film wyprodukowany m.in. przez Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan i J. J. Abramsa będzie zwieńczeniem nowej trylogii ze świata Gwiezdnych Wojen, która rozpoczęła się z premierą Przebudzenia Mocy. W grudniu tego roku wychodzi ósmy epizod sagi o podtytule Ostatni Jedi. Wspominany natomiast dziewiąty ujrzy światło dzienne 20 grudnia 2019.

źródło: Change.org / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad. Kontakt pod [email protected] Twitter: xkolek1


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.