Crossbones powróci do Kinowego Uniwersum Marvela?

Choć Crossbones/Brock Rumlow (grany przez Franka Grillo) ewidentnie zginął w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, to aktor wcielający się w tę postać w wywiadzie dla Forbesa sugerował prawdopodobny powrót wroga Kapitana Ameryki:

(…)Jestem małą częścią świata Marvela, jednak gdy ktoś twierdzi, że to nic wielkiego, to z pewnoścą kłamie. Świetnie jest móc współtworzyć to uniwersum. Mam trzech synów, którzy szaleją za Marvelem. Nie tak dawno usłyszałem też, że nie wiedzą, co zrobić z moim bohaterem. Może wyjdzie z tego coś ciekawego. Jestem niezwykle podekscytowany.

Postać grana przez Grillo po raz pierwszy pojawiła się w Kapitanie Ameryce: Zimowym żołnierzu. Brock Rumlow był wówczas dość tajemniczym członkiem grupy antyterrorystycznej S.T.R.I.K.E. W rzeczywistości okazał się on jednak uśpionym agentem Hydry, który dokonywał infiltracji T.A.R.C.Z.Y. W starciu z Samem Wilsonem/Falconem (Anthony Mackie) znalazł się pod gruzami zawalonej siedziby organizacji kierowanej przez Nicka Fury’ego.

Pojawiają się rzecz jasna teorie, jakoby Crossbones miał zostać wskrzeszony przez Thanosa wraz z pozostałymi złoczyńcami w niezatytułowanym jeszcze filmie o Avengersach zaplanowanym na 2019 rok. Jednak Grillo wyraźnie wspominał jakiś czas temu, że skończył z graniem tej postaci – po tym, jak nie został zaproszony na premierę Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów.

https://www.youtube.com/watch?v=-zVDaN9Lgls

Zobacz również: Paul Bettany udostępnił zdjęcie Visiona zza kulis Avengersów!

Za reżyserię filmu Avengers: Infinity War odpowiadają bracia Anthony i Joe Russo, a za scenariusz – Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Wśród producentów wykonawczych znajduje się Jon Favreau (Iron Man). Z tego, co wiemy, w Infinity War pojawi się aż 67 postaci z marvelowskiego uniwersum.

Avengers: Infinity War pojawią się m.in.: Robert Downey Jr. jako Tony Stark/Iron Man, Chris Evans jako Steve Rogers/Kapitan Ameryka, Chris Hemsworth jako Thor Odinson, Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wdowa, Jeremy Renner jako Clint Barton/Hawkeye, Chadwick Boseman jako T’Challa/Czarna Pantera, Paul Rudd jako Scott Lang/Ant-Man, Chris Pratt jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Vin Diesel jako Groot, Benedict Cumberbatch jako Stephen Strange/Doktor Strange, Tom Hiddleston jako Loki Laufeyson, Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Tom Holland jako Peter Parker/Spider-Man oraz Josh Brolin jako Thanos.

Premiera filmu odbędzie się już 4 maja 2018 roku!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvela

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?