• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Po wczorajszym krótkim teaserze w końcu otrzymaliśmy pełnoprawny zwiastun filmu Tomb Raider z Alicią Vikander w roli głównej! Zwiastun jest przepełniony akcją i prezentuje się naprawde dobrze. Już na pierwszy rzut oka widać inspirację grą wideo z 2013 roku pod tym samym tytułem, która była swoistym rebootem serii elektronicznych przygód Lary Croft.

Zobacz również: Tomb Raider - oto Alicia Vikander jako Lara Croft z napiętym łukiem w garści!

Opis filmu: Siedem lat po zniknięciu ojca, 21-letnia Lara odmówiła przejęcia sterów nad globalnym imperium biznesowym. Zamiast tego poświęca się nauce w college'u i pracy jako kurier rowerowy w Londynie. W końcu, podejmując próbę odnalezienia ojca, udaje się do miejsca, gdzie widziany był po raz ostatni - grobowca znajdującego się na wyspie gdzieś u wybrzeży Japonii. Stawka jednak zaczyna rosnąć, a Lara będzie zmuszona do wielkiego wysiłku, by odbyć podróż w nieznane mając jedynie ślepą wiarę, bystry umysł i swoją upartość. Jeśli zdoła przeżyć tę przygodę, zyska miano Tomb Raidera.

Obsada: Alicia Vikander (Lara Croft; Ex Machina), Walton Goggins (główny złoczyńca; Nienawistna Ósemka), Daniel Wu (kapitan statku i sprzymierzeniec Lary Croft; Into the Badlands), Dominic West (ojciec Lary; The Affair).

Reżyserem filmu jest Roar Uthaug, a scenariusz przygotowała Geneva Robertson-Dworet (Transformers: Ostatni Rycerz). Za dystrybucję odpowiadać będzie Warner Bros. Pictures razem z MGM. Premiera filmu zaplanowana jest na 16 marca 2018 roku.

Źródło: Warner Bros. Pictures / Ilustracja wprowadzania: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Tomaszewski

Bartosz Tomaszewski

Redaktor

O mnie:

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.