• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Przedtem wiadome było, że twórcy pracują nad wszystkimi sequelami już od lipca. Chodziło tu o naukę aktorów poruszania się po wirtualnym planie itp. Jednym słowem - przygotowania do produkcji idą pełną parą! Teraz już wiemy, kiedy rozpocznie się właściwa faza nagrywania! Oficjalne zdjęcia do filmu Avatar 2 rozpoczną się w poniedziałek. Informację udostępnił Borys Kit, reporter Hollywood, którego Tweeta możecie zobaczyć poniżej.

Szczegóły produkcji wciąż otoczone są tajemnicą (a zarazem wieloma plotkami). Przypuszcza się, że dalsze sequele mogą stworzyć cztery indywidualne wizje Pandory, które razem stworzą epicką sagę. Seria Avatar może stać się perełką w twórczości Camerona, nad którą spedził ostatnie kilka lat.

Avatar 2 ponownie wystąpią: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Joel David Moore, Matt Gerland i C. C. Pounde.

 

Zobacz więcej: Stephen Lang powróci w kolejnych częściach Avatara!

Avatar 2 ma trafić do kin 18 grudnia 2020 roku. Oprócz niego, planowane są jeszcze trzy kontynuacje, które prawdopodobnie zobaczymy 17 grudnia 2021, 20 grudnia 2024 i 19 grudnia 2025.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: Vanity Fair

 

Wiesz, co z tym zrobić


Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Stały współpracownik

O mnie:

Studentka. Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole, Patrick i Erika...). Fanka Garfielda, Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.