Jaś Fasola francuskim Sherlockiem w zwiastunie „Maigret Sets A Trap”

„Maigret Sets A Trap” to ekranizacja powieści detektywistycznej o tym samym tytule autorstwa belgijskiego pisarza Georgesa Simenona. Jest to jedna z wielu książek przedstawiających śledztwa francuskiego detektywa Julesa Maigreta, w którego wcieli się właśnie Rowan Atkinson. Dla wielu osób wielkim zaskoczeniem może być, iż brytyjski komik znany z roli Jasia Fasoli oraz Johnny’ego Englisha, tym razem pokaże swoje poważniejsze, dramatyczne oblicze. Zobaczcie jak prezentuje się w zwiastunie:

https://www.youtube.com/watch?v=0QLxIBkewLw

„Maigret Sets A Trap” to pierwszy z dwóch planowanych pełnometrażowych filmów telewizyjnych (drugi to „Maigret’s Dead Men”) produkowanych przez stację ITV. Obok Atkinsona wystąpią między innymi: Fiona Shaw (seria „Harry Potter„), David Dawson („The Last Kingdom„), Lucy Cohu („Szepty”), Aidan McArdle („Mr Selfridge”). Reżyseruje Ashley Pearce („Downton Abbey„, „Oskarżeni”, „Przekraczając granice”). Film zadebiutuje w brytyjskiej telewizji na Wielkanoc.

 

Źródło: materiały prasowe / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna „Maigret Sets A Trap”

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?