• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że Spencer Wilding - wcielający się w Łotrze 1 w Dartha Vadera - miał odwołać swój udział w Fandom Fest w Kentucky, by móc nakręcić sceny do filmu o Hanie Solo. Tymczasem That Hashtag Show, powołując się na anonimowe źródło związane z produkcją obrazu, zaznacza, że aktor był widziany na planie filmowym niecałe dwa tygodnie temu. Miał być wówczas ubrany w zbroję Dartha Vadera. Portal przyznaje, że nie wiadomo, czy obecność tej postaci będzie kluczowa dla fabuły, czy też okaże się jedynie epizodem. Dodano jednak, że z całą pewnością złoczyńca pojawi się w filmie. Obecność aktora nie została potwierdzona przez wytwórnie Lucasfilm czy Disney, ani tym bardziej przez Rona Howarda - reżysera spin-offa o Hanie Solo.

Spencer WildingFot. IMDb

Zobacz również: Harrison Ford kończy z Gwiezdnymi wojnami?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in.: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po filmie Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera będzie miała miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: CBR / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.