• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do sieci trafił krótkometrażowy projekt autorstwa Zacka Snydera, twórcy Człowieka ze Stali oraz Watchmen, o tytule Snow Steam Iron. Reżyser postanowił wziąć się za swój mały projekt, kiedy przerwał prace na planie Ligi Sprawiedliwości w związku ze śmiercią córki. Ciekawostką jest, że obraz nakręcony został w całości jednego weekendu przy pomocy Iphone'a bez użycia środków pieniężnych. W przedsięwzięciu Snyderowi pomagali członkowie jego utalentowanej rodziny oraz przyjaciele. W Snow Steam Iron nie brakuje elementów charakterystycznych dla twórczości reżysera, takich jak duża dawka slow-motion, czy efektowne zoomy. Dajcie znać, jak Wam się podoba.

Zobacz również Dlaczego nie rozumiem, że Zack Snyder to geniusz?

Fabuła filmu prezentuje się następująco: Śnieg łagodnie opada na zbruzgane krwią ulice obskórnego Nowego Jorku. Para maskuje koszmar czający się w pokrytych nią wąskich alejkach. Żelazo jest wolą tych, którzy odważą się oprzeć... walczyć... przeżyć.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu

 

Wiesz, co z tym zrobić


Dominik Dudek

Dominik Dudek

Redaktor

O mnie:

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.