Fanatyk – pierwszy fragment filmu na podstawie internetowego opowiadania

Fanatyk to ekranizacja popularnego żartobliwego internetowego opowiadania autorstwa Malcolma XD zaczynającego się od słów Mój stary to fanatyk wędkarstwa.

Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

W sieci można już zapoznać się z pierwszym fragmentem produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=NnH7lww07zQ

Film sfinansowano dzięki kampanii crowdfundingowej w serwisie polakpotrafi.pl oraz nagrodzie za najlepszy scenariusz wręczonej przez jury Krakowskiego Klastra Filmowego. W głównej roli występuje Piotr Cyrwus. W obsadzie znaleźli się również: Marian Dziędziel, Dariusz „Janusz Tracz” Kowalski, Jan Nowicki, Tomasz Schimscheiner, Anna Karwan.

Reżyserem Fanatyka jest Michał Tylka. Współautorami scenariusza są reżyser oraz autor copypasty.

Fanatyk ma ukazać się jeszcze w tym roku i trwać będzie pół godziny.

 Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastunu Fanatyka

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?