• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Ron Howard podzielił się wczoraj bardzo interesującym zdjęciem, które najprawdopodobniej prezentuje wejście do jaskini będącej częścią tzw. Trasy na Kessel pokonanej przez Sokół Millennium Hana Solo w mniej niż 12 parseków. Do materiału ukazującego jedno z miejsc w filmie poświęconym młodemu Solo załączono także podpis głoszący: "Pikantnie?". Trasa na Kessel to szlak nadprzestrzenny wykorzystywany przez przemytników do transportu przyprawy wydobywanej z Kessel.

Zobacz również: Darth Vader spotka młodego Hana Solo?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net, Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.