Trasa na Kessel na nowym zdjęciu z planu filmu o Hanie Solo?

Ron Howard podzielił się wczoraj bardzo interesującym zdjęciem, które najprawdopodobniej prezentuje wejście do jaskini będącej częścią tzw. Trasy na Kessel pokonanej przez Sokół Millennium Hana Solo w mniej niż 12 parseków. Do materiału ukazującego jedno z miejsc w filmie poświęconym młodemu Solo załączono także podpis głoszący: „Pikantnie?”. Trasa na Kessel to szlak nadprzestrzenny wykorzystywany przez przemytników do transportu przyprawy wydobywanej z Kessel.


Zobacz również: Darth Vader spotka młodego Hana Solo?

Aldenowi Ehrenreichowi, odtwórcy roli Hana Solo, na ekranie towarzyszyć będą m.in: Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Donald Glover i Woody Harrelson. Ponadto zobaczymy również Chewbaccę. Historia skupi się na ukazaniu początków kryminalnego życia Hana Solo i zdobywaniu przez niego wszystkich przemytniczych umiejętności. Będzie to już drugi, po Łotr 1, spin-off Gwiezdnych wojen. Premiera ma mieć miejsce 25 maja 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net, Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Lucasfilm

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?