Liga sprawiedliwosci

Zobacz materiał promujący krótkometrażowe anime w świecie Blade Runnera!

Shin’ichirō Watanabe – twórca m.in. Cowboy’a Bebopa i Samurai Champloo – wyreżyserował i napisał scenariusz do krótkometrażowego anime wypełniającego lukę między Łowcą Androidów Ridleya Scotta a Blade Runnerem 2049 Denisa Villeneuve’a. Projekt Blade Runner Black Out 2022 rozgrywa się podczas przerwy w dostawie prądu, która nastąpiła kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Głosu poszczególnym postaciom użyczą: Kenichirō Matsuda jako Iggy, Ichiko Aoba jako Trixie oraz Makoto Furukawa w roli Ren. W udostępnionym materiale Watanabe wyjaśnia, że Łowca Androidów był produkcją, która wpłynęła na jego karierę, a także objaśnił, jak duże znaczenie miało dla niego poszanowanie jej w tym projekcie. Blade Runner Black Out 2022 zadebiutuje 26 września na platformie Crunchyroll i VRV.

https://www.youtube.com/watch?v=OD0RCfcaols

Zobacz również: Blade Runner 2049 – plakaty bohaterów futurystycznego widowiska

Opis: Trzydzieści lat po wydarzeniach z pierwszego filmu nowy łowca androidów, Oficer K (Ryan Gosling), członek LAPD, odkrywa tajemnicę, która może pogrążyć ludzkość w chaosie. Odkrycie K rozpoczyna misję, jaką jest odnalezienie Ricka Deckarda (Harrison Ford) – pierwszego łowcę, który zaginął trzydzieści lat temu.

Obsada: Ryan Gosling, Harrison Ford, Robin Wright, Dave Bautista, Ana de Armas, MacKenzie Davis, Carla Juri, Sylvia Hoeks, Jared Leto.

Za reżyserię filmu odpowiada Denis Villeneuve. Autorami scenariusza są Hampton Fancher i Michael Green. Premiera filmu Blade Runner 2049 zapowiedziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: Heroic Hollywood, ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Sony Pictures Japan

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta