• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W sieci zadebiutował pierwszy pełny zwiastun nowego filmu reżysera Grand Budapest Hotel, Wesa Andersona, zatytułowany Isle of Dogs. Jest to już jego druga, po nominowanym do Oscara Fantastycznym Panu Lisie, animacja poklatkowa. Premiera produkcji zaplanowana jest na 23 marca 2019 roku. Trailer znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Zobacz zwiastun animacji Peter Rabbit!

Akcja filmu rozgrywa się w Japonii. Skorumpowany burmistrz miasta Megasaki, Mayor Kobayashi, wydaje dekret, na mocy którego wszystkie psy zostają wypędzone z miasta Megasaki na olbrzymie wysypisko śmieci nazywane Trash Island. Jego dwunastoletni syn, Atari Kobayashi, wsiada do małego samolotu i rozpoczyna poszukiwania swojego psa o imieniu Spots. Z pomocą napotkanych po drodze psiaków, chłopak rozpoczyna przygodę, która rozstrzygnie losy i przyszłość całego miasta.

W produkcji głosów użyczą: Bill Murray, Bryan Cranston, Tilda Swinton, Frances McDormand, Scarlett Johansson, Greta Gerwig, Jeff Goldblum, F. Murray Abraham, Harvey Keitel, Akira Ito, Akira Takayama, Koyu Rankin, Courtney B. Vance, Yoko Ono oraz Edward Norton.

isle of dogs plakatfot. materiały prasowe

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Fox Searchlight Pictures

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.