• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Wytwórnie Lionsgate i StudioCanal opublikowały nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami thrillera akcji zatytułowanego The Commuter, w którym główną rolę gra Liam Neeson. Reżyserem widowiska został Jaume Collet-Serra (Tożsamość, Non-Stop i Nocny pościg).

Zobacz również: Gotham - 13 plakatów bohaterów 4. sezonu serialu!

W tym pełnym akcji thrillerze Liam Neeson wciela się w agenta ubezpieczeniowego, Michaela, który zgodnie z rutyną wraca sobie do domu. Niestety, jego aktualny powrót w niczym nie będzie przypominał poprzednich... Po zetknięciu się z tajemniczym nieznajomym, bohater widowiska zostaje zmuszony do odkrycia tożsamości skrywającego się w jego pociągu pasażera, nim czas dobiegnie końca. Walcząc z upływającymi nieubłaganie minutami, Michael stara się rozwikłać sprytnie uknutą intrygę. W międzyczasie zdaje sobie sprawę, iż niebezpieczny plan nabiera rozmachu, a on sam został uwikłany w kryminalny spisek.

Scenarzystami The Commuter są Byron Willinger i Phil de Blasi. Omawiane widowisko trafi do amerykańskich kin już 12 stycznia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Lionsgate; StudioCanal

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.