„Legion Samobójców” – Zobacz słodki plakat filmu oraz te w stylu tatuaży! [Zaktualizowane]

Reżyser David Ayer i obsada tytułowego „Legionu Samobójców” udostępniła w sieci nowe plakaty promujące sierpniowe widowisko. Widzimy, że pierwszy z nich różni się stosunkowo od pozostałych. Reszta plakatów reprezentują postacie Super Złoczyńców z ww. obrazu i zostały specjalnie przygotowane na zbliżający się festiwal SXSW, w którym to będzie salon tatuażu Harley. Festiwal odbędzie się w Texasie i trwać będzie od 11 do 20 marca.

Plakaty znajdziecie poniżej:

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Suicide Squad

Zobacz również: Margot Robbie o różnych wersjach stroju Harley Quinn i ewentualnym wyglądzie w sequelu „Legionu Samobójców”

Opis fabuły filmu „Legion Samobójców”:

Dobrze jest być złym… Skompletuj drużynę składającą się z najbardziej niebezpiecznych Super Złoczyńców świata, zapewnij im najlepsze wyposażenie i wyślij na misję, mającą na celu unicestwienie tajemniczego, potężnego bytu. Taki właśnie jest plan Amandy Waller, agentki amerykańskiego wywiadu – zwerbuj różnorodne, najbardziej nikczemne jednostki, które nie mają nic do stracenia. Jednakże, gdy zdadzą sobie sprawę z tego, iż zostali wybrani nie po to by zwyciężyć, a po to, by stać się kozłami ofiarnymi misji, która spisana była od początku na straty – jak się wtedy zachowają? Zjednoczą się w walce o przetrwanie, czy postanowią rozwiązać problem na własną rękę?

W obsadzie filmu znajdują się: Margot Robbie (Harley Quinn), Will Smith (Deadshot), Jared Leto (Joker), Jai Courtney (Captain Boomerang), Jay Hernandez (El Diablo), Cara Delevingne (Enchantress), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Killer Croc), Viola Davis (Amanda Waller), Adam Beach (Slipknot), Karen Fukuhara (Katana), Jim Parrack (Johnny Frost), Ike Barinholtz i Scott Eastwood.

David Ayer („Furia”) reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. „Legion Samobójców” zadebiutuje na ekranach polskich kin już 12 sierpnia 2016 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?